Ma 2018. február 24., szombat, Mátyás napja van. Holnap Géza napja lesz.
Tanulmányi kirándulás

2017. szeptember13-án a hetedikes és a nyolcadikos tanulók tanulmányi kiránduláson vettek részt Komáromban és Lakszakállason. Komáromban megnézték a komáromi várat védő erődöt. Az idegenvezető sok érdekes információval bővítette tanulóink tudását. Az erődlátogatás legérdekesebb része a labirintus volt, amelyet a gyerekek teljes sötétben, tapogatózva jártak végig.Komárom belvárosában megnézték az Európa-udvar épületeit is, amelyek az európai országokra jellemze stílusokban épültek.

A szabad program után Lakszakállosra mentek az ottani malomba.

Megnézték hogyan működik egy modern malom. Vezetőnk a malom tulajdonosnője nagyon kedves és készséges volt, minden kérdésre szívesen válaszolt.

A gyerekek házi feladatot is kaptak, az ott készített és ajándékba kapott lisztből kenyeret kell sütniük. http://www.pdsokolce.sk/nase-cinnosti/mlyn-pd-sokolce

Kísérő ped.: Csőz Mónika, Gútai Mónika, Molnár Márta