Ma 2018. június 25., hétfő, Vilmos napja van. Holnap János és Pál napja lesz.
Mobil- és tabletmentes nap

Élménybeszámoló Kollárovics Tündétől:

A múlt héten csütörtökön megrendezték az iskolánkban az első telefon- és tabletmentes napot. Egy TESCO-s pályázaton nyert pénzből sportszereket vásárolt az iskola. Nagyon megörültem ennek, mivel szeretek sportolni és új dolgokat kipróbálni. Ezen a napon csak az első két tanóra volt megtartva, ezek után következett a megnyitó, ahol elmondták, mi minden lesz ezen a napon.

A megnyitó után kaptunk egy üveg vizet, majd mehettünk bármelyik állomáshoz. A legjobban a mókuskerék és a pedálozás tetszett. A mókuskerék egy kb. 40 cm-es henger, és az a lényege, hogy minél tovább rajta kell maradni, és azt is meg lehet próbálni, hogy haladjunk vele. Ez nekem elég könnyen ment, és nagyon tetszett. Pedálozni egy olyan járművön lehetett, ami két összeerősített pedálból, és a két oldalán lévő egy-egy kerékből állt. Ez is nagyon tetszett, egy kicsit nehéz volt vele elindulni, viszont ha sikerült, akkor már elég könnyen ment. Ezeken kívül még lehetett gumizni, ugrálókötelezni, kötelet húzni, egy anyag-alagúton keresztülmászni, csülközni, és játszani egy ejtőernyővel. Azt mondták, hogy lesz még több sportszer is, én már azokat is nagyon várom.  Remélem, még többször is lesz ilyen nap az iskolában, mert már ezt is nagyon élveztem.

Képek a GALÉRIÁBAN!

Kollárovics Tünde