Ma 2018. június 25., hétfő, Vilmos napja van. Holnap János és Pál napja lesz.
Vitamin-nap 2017

Képtalálat a következőre: „gyümölcs”2017. október 20-án az iskola apraja-nagyja Vitamin-napot tartott. A kicsik reggeltől, a nagyok a második óra után  kezdtek neki a tökfaragásnak, kenyérdíszítésnek, versengésnek. Minden osztály külön-külön az osztályfünökök felügyelete mellett szórakozott, versengett és evett. Finom kenyerek, kenők, gyümölcssaláták készültek. Képek az osztályokról a Galériában tekinthetők meg.

Sárkány Laura Roxána 5. osztályos tanuló beszámolója a Vitamin-napról:

Zöldség- és gyümölcsnap az iskolában

Egy  pénteki napon, október 13-án az egész nádszegi iskola gyümölcs- és zöldségnapot tartott. Minden osztályban a gyerekek vittek sokféle gyümölcsöt és zöldséget. Ezekből kiállítás volt minden osztályban. A mi osztályunkban, az ötödikben egész nap az osztályfőnökünk sütött nekünk krumplit héjastól. Ez minden gyereknek nagyon ízlett. A fiúk zöldségsalátát a lányok pedig gyümölcssalátát készítettek. Orsika és Brúnó pirított kenyereket, Jázmin és Ákos  pedig avokádó krémet készített. Lehetett zsíros kenyeret és vajas kenyeret is fogyasztani hagymával és zöldségekkel.  A nap végén húztunk kártyákat, ahol mindenkinek volt párja. Bekötöttük a szemünket kendővel.Megbízhatóságit játszottunk.  A párok egymásra voltak bízva. Ez a nap minden gyereknek tetszett, sokat nevettünk.