Ma 2018. június 25., hétfő, Vilmos napja van. Holnap János és Pál napja lesz.
Vitamin-nap 2017

Képtalálat a következőre: „gyümölcs”2017. október 20-án az iskola apraja-nagyja Vitamin-napot tartott. A kicsik reggeltől, a nagyok a második óra után  kezdtek neki a tökfaragásnak, kenyérdíszítésnek, versengésnek. Minden osztály külön-külön az osztályfünökök felügyelete mellett szórakozott, versengett és evett. Finom kenyerek, kenők, gyümölcssaláták készültek. Képek az osztályokról a Galériában tekinthetők meg.

Sárkány Laura Roxána 5. osztályos tanuló beszámolója a Vitamin-napról:

Zöldség- és gyümölcsnap az iskolában

Egy  pénteki napon, október 13-án az egész nádszegi iskola gyümölcs- és zöldségnapot tartott. Minden osztályban a gyerekek vittek sokféle gyümölcsöt és zöldséget. Ezekből kiállítás volt minden osztályban. A mi osztályunkban, az ötödikben egész nap az osztályfőnökünk sütött nekünk krumplit héjastól. Ez minden gyereknek nagyon ízlett. A fiúk zöldségsalátát a lányok pedig gyümölcssalátát készítettek. Orsika és Brúnó pirított kenyereket, Jázmin és Ákos  pedig avokádó krémet készített. Lehetett zsíros kenyeret és vajas kenyeret is fogyasztani hagymával és zöldségekkel.  A nap végén húztunk kártyákat, ahol mindenkinek volt párja. Bekötöttük a szemünket kendővel.Megbízhatóságit játszottunk.  A párok egymásra voltak bízva. Ez a nap minden gyereknek tetszett, sokat nevettünk.

 

 
English Arabic Chinese (Simplified) German Slovak Hungarian

Válasszon nyelvet

counter

Agrimpex

Intervyt

Nádszegi Községi Hivatal 

Magán Szabadidőközpont

Szülői szövetség

AGROSTAAR KB spol. s.r.o. Királyrév

Marczibál Zsolt

Az iskola támogatói

badge