Ma 2018. június 25., hétfő, Vilmos napja van. Holnap János és Pál napja lesz.
Adófelajánlás 2018

Tisztelt Szülők és Iskolabarátok!

Annak reményében fordulunk most Önhöz, hogy adófelajánlásával iskolánkat támogatja. Minden polgár személyesen támogathat egy általa megjelölt civil szervezetet, alapítványt. Ez Önnek, mint adófizetőnek nem jelent többletkiadást, döntésével azonban segít a fent említett szervezetnek, így iskolánknak is. Annak reményében fordulunk most Önhöz, hogy adófelajánlásával most iskolánkat választja. Ha mellettünk dönt, kérjük, keresse fel bérelszámolóját, és írjon alá egy nyilatkozatot, hogy adója 2 %-át nekünk adományozza. Ha saját maga készíti el adóbevallását, az adóbevallási nyomtatványon levő megfelelő részt kell kitölteni.

Adataink:

Združenie maďarských rodičov na Slovensku Základná škola  s materskou školou s VJM Trstice 647 - Alapiskola és Óvoda Nádszeg 647

Sídlo:                           925 42 Trstice ,Školská 647

Bankové spojenie:    OTP Banka Slovensko a.s.

Číslo účtu:                   SK23 5200 0000 0000 0773 8884

IČO:                              356263560164

Bizalmát előre is köszönjük!