Ma 2019. augusztus 19., hétfő, Huba napja van. Holnap István napja lesz.
Pszichológiai előadásook

Képtalálat a következőre: „pszichologia”Április 11 –én és 12- én pszichológiai előadásokat szerveztünk a tanulóknak. A felső tagozatos diákokkal  Ujpál Emőke szakpszichológus  foglalkozott, aki hasznos ismeretekkel  és tanácsokkal látta el őket különféle aktuális és fontos témában.  A hatodik osztályosok a virtuális világ veszélyeiről  hallhattak.

A hetedikesek önismereti gyakorlatokon keresztül kerülhettek közelebb belső világukhoz, amit a későbbiekben az életpálya építéshez, pályaválasztáshoz is hasznosíthatnak majd. Többek közt erről  szólt a nyolcadikosok számára tartott foglalkozás, amiben a belső motivációk, képességek, családi tényezők feltárásán keresztül  kaptak segítséget a tanulók , hogy  milyen szempontokat  vegyenek figyelembe döntésükkor, amikor iskolát, foglalkozást választanak.

Reméljük, sikerült ebben is segíteni, útbaigazítást adni a diákoknak, azon túl, hogy sok új dolgot tanultak, amit érdemes továbbgondolni és megfogadni.

Mgr. Kántor Mónika