Ma 2019. augusztus 19., hétfő, Huba napja van. Holnap István napja lesz.
Ember- és egészségvédelem

2019. június 21-én, pénteken tartottuk iskolánkon az ember- és egészségvédelem napját.  A közelgő nyári szünidő apropójából olyan személyt hívtunk meg, aki bővelkedik efféle tapasztalatokban. Az egészségvédelmi felkészítés keretén belül az V.B és VI. osztálynak Tóth Gyöngyi nővérke adott elő. Felhívta diákjaink figyelmét a leggyakoribb balesetekre, megtudhatták, mi a teendő ilyenkor, és többek között bemutatta a stabil oldalfekvést.  Nagyon reméljük mindezek megértő fülekre találtak. Nagy köszönet Gyöngyi néninek, bízunk benne, hogy máskor is vendégül láthatjuk.

Mgr. Rákász Katalin