Igazgatói dicséretek 2009/2010

A 2009/2010-es tanévben, már hagyományosan,  az iskola igazgatónője azokat a tanulókat, akik méltón képviselték iskolánkat a járási, kerületi illetve országos versenyeken, és magaviseletük a tanév folyamán kiváló volt, igazgatói dicséretben részesítette.

A tanulók az oklevelet a június 25-én megtartott délutáni esztrádműsoron ünnepélyes keretek között vehették át.

2.A Tóth Réka, Sándor Noémi, Németh Patrik Ákos, Dobos Dóra

2.B Dobos Kitti, Kollárovics Zsófia

3.A Táčik Tamás

3.B Kiss Dominika

4.A Tóth Aneta, Kiss Ádám, Borka Tamás

4.B Czakó Vivien, Menyhárt Sára

5.B Bosák Cynthia

6.B Menyhárt Máté

7.A Csánó Gábor

8.A Králik gábor, Csánó Patrícia

8.B Sándor Iveta, Czakó Veronika

9.A Szabó Anita

9.B Negyedi Dóra

A májusi esőzések miatt, sajnos a mi iskolánkban is feltört a talajvíz, és elárasztotta a pincét. Külön igazgatói dicséretben részesültek azok a tanulók, akik szabadidejükben is segítettek a pincéből felhordani a sok vizet.

Név szerint:

Bartakovics Bálint

Bartakovics Lajos

Bugár Bálint

Čellár Jaroslav

Katona Gábor

Keszi Csaba

Nagy Tamás

Köszönet a segítségért!

Gratulálunk az igazgatói dicséretben részesített tanulóinknak, további tanulmányaikhoz pedig jó egészséget, kedvet és kitartást kívánunk!