Mikulás ünnepség az óvodában

2010.XII.6.-án Mikulásváró ünnepséget tartottunk az óvodában. Óvodásaink nagy izgalommal várták ezt a napot, hogy eljöjjön hozzájuk a jóságos Mikulás bácsi”.

 A Mókus, a Napocska és a Nyuszi csoportok is külön műsorral készültek a Mikulás köszöntésére. Dalaikat, verseiket, mondókáikat közösen mondták el neki. A bátrabb gyerekek egyénileg is énekeltek, verset mondtak. Meghívtuk az ünnepségre azokat a gyermekeket is akik csak tavasztól kezdik meg az óvodalátogatást. A csillogó szempárokból ítélve nagy élményben volt részük a gyerekeknek. A Mikulás minden gyereket megajándékozott. Puttonyából előkerültek a csomagok és az adventi naptárak, a gyerekek nagy örömére. Kellemes délutánt töltöttünk el együtt.

Beszéljenek a képek:

    

    

    

    

    

     

 

 

Madarász Anikó

 

 

 

counter

badge