Ember- és természetvédelem napja 2009/2010

A 2009/2010-es tanév nyári gyakorlati Ember- és természetvédelem napja kicsit eltért a már megszokott hagyományoktól.

Fontos számunkra a környezetünk védelme és tisztasága - hulladék anyagokból készült ruhák, kiegészítők és ékszerek divatbemutatóját szerveztük meg.

Nem ritka ötlet ez a nagy divatházak tájékán sem, akik hulladék anyagokból készült ruháikkal tiltakoznak a környezetszennyezés ellen.

Az iskolai bemutatón felvonultak estélyi ruhák, koktélruhák, láttunk lenge, nyári öltözeteket és még munkaruhákat is.

A műanyag palackokból, zsákból, újságból, tojástartóból, dugóból készült színes „ruhakavalkád” tanár, diák tetszését láthatóan elnyerte, így lelkesen lehet készülni akár a jövő évi bemutatóra is.

(További fotók a Fotogalériában.)

Mgr. Szarka Zsuzsanna, a program koordinátora