Iskolánk futballrajongóinak budapesti kirándulása

Nyáron érkezett a megkeresés, miszerint iskolánk futballrajongó 4-5 diákja értékes kiránduláson vehet részt augusztus 28-án Budapesten.
A szervező Felvidéki Honvédek PT azon diákoknak szervezett kirándulást, akik szeretik és egyben
művelik is a focit, másrészt értékes, ikonikus helyeket ill. mérkőzéseket tettek elérhetővé a diákok számára.
Iskolánk 5 tanulója, Csánó Levente, Erdélyi Bence, Győri Benjamin, Kiss Patrik és Rákász Botond a
nyári szünet végén éppen otthon tartózkodtak, és örömmel vettek részt az utazáson.
A program a következő volt: Kispesti Focimúzeum, látogatás a Bozsik Arénába, Puskás Öcsi
szülőházának megtekintése, és végül a Groupama Arénában a Ferencváros vs. és Budapest Honvéd FC mérkőzésen való részvétel.
A fiúk késő este érkeztek haza Nádszegre, de életre szóló élményekben volt részük.
Köszönjük a szervezőknek a lehetőséget!
Mgr.Szarka Zsuzsanna