Gyere velünk a DAC-ra

Dátum:   2023.11.25. 00:00

Három a magyar igazság, tartja a mondás, amely most ránk teljes mértékben illet.⚽️⚽️⚽️
A DAC 2017 óta hirdeti a „Gyere velünk a DAC-ra!” nevet viselő kezdeményezést. Többször jelentkeztünk, de most a
„Bal, jobb, bal, jobb,
DAC a legjobb!”
kezdetű versünkkel végre eredményesek lettünk. Buzgó szervezés vette kezdetét, és sikerült elérni, hogy 43 diákunk vegyen részt az Aranyosmarót elleni mérkőzésen.
A dermesztő hideg ellenére forró volt a hangulat a lelátón. Az első félidő utáni szünetben a pályára vezettek minket, ahol a fiatal focisták autogramot osztottak. Az izgalmas meccs a hazaiak győzelmével ért véget.
Felejthetetlen élményt szerveztek nekünk a MOL Arénában, amit ezúton is köszönünk.
A mérkőzés után újabb vers született:
Szerdahelyen voltunk mi,
A DAC meccset megnézni.
Jól éreztük magunkat,
Láttunk is nagy gólokat.
Lóbáltuk a sálunkat,
Beteljesítették vágyunkat.
Köszönjük a meghívást,
Még mindig igaz az állítás:
„Bal, jobb, bal, jobb
DAC a legjobb”
És, hogy mit mondtak diákjaink hazafelé?
„Reméljük, máskor is jöhetünk.”
„Finom volt az almafröccs!”
„Fantasztikus volt a pályán először focizni, remélem egyszer itt fogunk játszani!”
„Csodás élmény volt az autogramosztás.”
„Hurrá, nyert a csapatunk!”
Lehet, hogy egy kép erről: 8 ember, tömeg és szöveg