Közös ima

Dátum:   2023.11.08. 00:00

November 8-án iskolánk diákjai és pedagógusai egy rendkívüli, felemelő eseményen vettek részt.
Bekapcsolódtunk a MÁRIA RÁDIÓ MIRJAM „Imádkozó iskolák“ programjába, melynek keretén belül a helyi Szent István király római katolikus templomban, nyilvános felvételen, egyenes adásban, előimádkozókkal végeztük a rózsafüzért.
12:15 órakor a Dicsőséges rózsafüzért imádkozták a 7. és 8. A osztály diákjai.
15:15 órakor az Örvendetes rózsafüzért imádkozták a tantestület tagjai.
A diákokat dicséret illeti, hiszen odafigyelve és áhitatos lélekkel imádoztak ( a szerkesztő megjegyzése) .
A tantestület bejelentkezése pedig, „példaértékű volt“,- (a szerkesztő megjegyzése), mert először történt meg,
hogy a diákok után a pedagógusok is jelentkeztek a programba. Reméljük példánkat sokan követik majd!
Isten kegyelme áradt ránk, és töltött el bennünket békével.
Lehet, hogy egy kép erről: 4 ember, hegedű, hárfa, klarinét és , szöveg, amely így szól: „ARIJA RADIO MARIA RADIJO MÁRIA RÁ MIRJAM Érsekújvár FM 90, Rozsnyó Komárom FM Telkibánya FM 88 FM 10 www.mar” Lehet, hogy egy kép erről: 11 ember, hegedű, hárfa és , szöveg, amely így szól: „MARIJA RADIO RADIJO MÁRIA MIRJAM aidas Rozsnyó Érsekújvár FM FM Komárom FM Telkibánya FM 1 www.mari,”