Országos tanévnyitó

Dátum:   2024.08.31. 10:30 - 12:00

Lehet, hogy egy kép erről: 3 ember és szöveg

Lehet, hogy egy grafika erről: ‎térkép és ‎, szöveg, amely így szól: „‎T Miniszterelnöksćg, Telnökség NemzetpolitikáértFe Felelős Államtitkárság, Magyarország NIGTAR EDAGGEIOA apa160-b MEUVALUOULI i ቡብህት IMARKO ANT HoфлeHBa A SZLOVÁKIAI MAGYAR ISKOLÁK XXIV. ORSZÁGOS ΑΝΕνΝΥΤΌ ÜNNEPSIGE MAGYAR PEDAGO ΜΑΣΤΑΙ PEDAGOGLIO GUSOK O 4 293513A0 Alapitva Alapitva.1990-bent 1990-ben 1N ATTER ΑΓΝ :MAFBEUL TIKA ALLAAYITK አይን Bethlen Gábor Alapkezelỗ Zrt., Budapest PETHIENGISNOE لهرا BETHIFN Alp ..Az iskala csak tudás, az emberség otthona is." Kodály odályZoltán Zoltán Belügyminisztérium, Magyarország 11T RFI.IKTYMINEZ.TGRTA Nádszeg község önkormányzata NÁDSZEG 2024. auguszlus 2024.auguszlus 31.‎”‎‎

Lehet, hogy egy grafika erről: plakát és , szöveg, amely így szól: „PROCRAM Ökumenikus Erdélyi plébános, Nádszeg relormálu: Vaglarkasd Menderutorok: kísér: Kiss Lászłó kántor Csürgő Evelin diák- Választmány Vágsellyei Fekete Valasztmany Ont betétek: galántai Kodaly Zoltán Daloskör vezényel: Józsa Mónika karnagy nádszegi Forrás zenekar Gyula Kossuth -días eldadóművész, zeneszerzó Szlovákiai Magyar Pedagógusok Szövetsége, társszervezők Nádszeg község önkormányzata tisztelettel Szlovákiai Magyar Iskolák XXIV. Országos Tanévnyiló Unnepségére Nádszegre. Szent István király római katolikus plébánialemplomba Szövetsége elsős gyermekek megáldása Julia ćnekes TARSSZERVEZ 2024. auguszlus 31-έη. 10회 órára. Kiscbbségi Fejlesztési Föosztály, Gabriella SZMPSZ Galánta Vägsellyei Területi Viilasztmány SZMPSZ Komáromi Terileti Vilasztmány Petafi Sándor Óvoda, Nádszeg Pedagógus Pályakezdỏ "Utravaló" Emlckérem MEDIAPARTNTREK ACEALAD FEILVIDÉK.MA felhívása pedagógusokhoz szülökhöz”